Запрошуємо блогерів та журналістів до співпраці


Корупція — це ракова пухлина суспільства і саме через це явище стримується розвиток міст, сіл, районів та країни в цілому. Хабарництво в різних сферах суспільної діяльності призводить до порушень роботи всієї правової та адміністративної системи. На жаль, не можемо сказати, що в нашій країні боротьба з корупцією ведеться ефективно на всіх фронтах, поскільки досконала система […]


Admin 2017-04-13

Корупція — це ракова пухлина суспільства і саме через це явище стримується розвиток міст, сіл, районів та країни в цілому. Хабарництво в різних сферах суспільної діяльності призводить до порушень роботи всієї правової та адміністративної системи.

На жаль, не можемо сказати, що в нашій країні боротьба з корупцією ведеться ефективно на всіх фронтах, поскільки досконала система в руках недоброчесних людей перетворюється на інструмент викривлення ситуації та збагачення окремих посадовців.

На круглому столі “Протидія корупції в регіонах: план дій для Полтави”, що відбувся 11 квітня, учасники обговорювали питання гласності як одного із важливих інструментів боротьби з корупцією. Саме відкритості й бояться корупціонери. Портал StopCorrupt створено саме з метою надання гласності фактам корупції в місті та області.

Для ефективнішої роботи порталу ми запрошуємо долучатися до нас журналістів-розслідувачів та блогерів, яким цікаво отримувати факти про корупційні правопорушення на пошту й займатися розслідуваннями таких дій.

Для того, аби долучитися до проекту, кожен бажаючи блогер чи журналіст може залишити заявку на пошті info.stopcorrupt@gmail.com або за телефоном +38(095)184-11-61.

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *