ПРО ПРОЕКТ

4 КРОКИ ДЛЯ АНТИКОРУПЦІЙНИХ ЗМІН

Надання гласності
фактам корупції

Дієва система
антикорупційного
правосуддя

Прогнозоване
податкове законодавство
для розвитку бізнесу

Спрощення дозвільної
документації для ведення
підприємницької діяльності

Незалежна громадська ініціатива StopCorrupt ініційована активістами громадської організації “РЕДЬКА”, спрямована на боротьбу з корупцією в Полтаві та Полтавській області шляхом максимального розголосу протиправних вчинків із корупційною складовою та передачі інформації до відповідних державних органів, а також журналістів, розслідувачів, блогерів, лідерів думок. Ми вважаємо що публічність - головна перешкода на шляху корупції і найперша ланка у процесі притягнення корупціонера до відповідальності, що є кінцевою метою діяльності нашого проекту.

Наша платформа створена на засадах повної анонімності й використовує найвищий рівень шифрування даних, аби ніхто зі злочинців не міг відстежити користувачів сайту та помститися їм за активну громадянську позицію. Такі заходи є необхідними, поскільки усвідомлюючи реалії корупції в регіоні, ми розуміємо, що наші вороги робитимуть все для того, аби не дати нам говорити про корупцію вголос. Та ми не збираємось зупинятись ні перед чим і починаємо свою боротьбу.

Корупція є найбільшим гальмом будь-якого прогресу і тому ми вбачаємо основним напрямом своєї діяльності боротьбу з хабарництвом, перевищенням службових повноважень та будь-якими іншими проявами кумівства на всіх рівнях.

Будучи сумлінними громадянами Полтавщини, ми починаємо свою боротьбу саме тут, у своїх рідних краях і розраховуємо на те, що громадяни з інших куточків України підтримають нас, долучившись до активного супротиву у своїх регіонах.

РОЗГОРНУТИ

НАША МІСІЯ

Починаючи свою активну антикорупційну діяльність, ми ставимо перед собою велику місію: зробити нашу країну сучасною, відкритою та процвітаючою державою, відкритою для ведення бізнесу та чистою від корупції.

НАША МЕТА

Наше завдання-максимум: подолання всіх проявів корупції в Полтаві та Полтавській області й притягнення відповідальних за неї осіб до відповідальності.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Оскільки питання притягнення корупціонерів до правосуддя і, відповідно, знищення всіх проявів корупції в регіоні лежить поза нашою юрисдикцією, своїм завданням- мінімум ми проголошуємо надання максимальної публічності та розголосу про будь-які прояви корупції на Полтавщині, незалежно від статусу, впливу чи статку причетних осіб. Грунтовне й доведене розкриття корупційних схем створить чимало проблем нечесним чиновникам, а публічний розголос про їх вчинки зробить неможливим продовження їх корупційної діяльності у майбутньому.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ САЙТ?

Цей портал створено для тих, кому НАБРИДЛО МОВЧАТИ про свавілля місцевих чиновників, корумпованість у всіх сферах діяльності суспільства. Ми не можемо гарантувати викриття всіх злочинів, але жодне Ваше звернення не залишиться без уваги - всі листи буде розіслано по базі контактів Порталу StopCorrupt, до якої входять ЗМІ, антикорупційні органи, громадські організації, незалежні розслідувачі. Ми промоніторимо подальші публікації та розслідування.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Хто проводить розслідування?

StopCorrupt забезпечує технічну підтримку та виступає порталом, який розсилає Ваші звернення - ми не проводимо власні розслідування. Антикорупційні розслідування проводять журналісти, активісти, антикорупційні установи, яким ми розсилаємо Ваші повідомлення.

Як я можу перевірити, що моє повідомлення потрапило до розсилки?

Усі повідомлення, які надійшли на сайт, проходять модерацію незалежного адміністратора сайту, який не може перевірити ані дані про автора повідомлення, ані його IP-адресу. Після модерації звернення розсилається по базі контактів сайту.

Чи є гарантія того, що винних покарають?

Наш портал виступає платформою, яка слугує своєрідним “рупором” громадськості. Притягнення винних до відповідальності лежить поза межами нашої юрисдикції, тому ми не можемо гарантувати тих чи інших результатів Вашого звернення. Єдине, що ми можемо зробити, і для чого, власне, і створювалася ініціатива - це максимально розповсюдити інформацію про недобросовісних чиновників та корупціонерів Полтавщини.

Як я можу забезпечити свою анонімність?

Застосовуючи механізм I2P, який не використовує ip-адреси, розбиває повідомлення на частини та шифрує кожну з частин повідомлення, відправляючи їх різними маршрутами до отримувача (так звана “цибулева маршрутизація”), ми намагаємося дати нашим користувачам якомога більшу анонімність, адже від цього нерідко залежатиме їхня безпека. Не називайте свого імені та прізвища в мережі I2P (адміністратор сайту, який буде приймати анонімні повідомлення, ніколи не попросить Вас назвати себе). Якщо Ви не хочете витрачати час на налаштування мережі I2P на своєму комп’ютері, то ми можемо порадити Вам надіслати файли, використовуючи послуги інтернет-кафе.

Яку роль відіграє адміністратор сайту?

Адміністратор сайту постійно моніторить надходження звернень від громадян та модерує сайт. На адміністраторі лежить відповідальність розсилки повідомлень по базі контактів порталу й моніторинг публікацій у разі, якщо видання візьмуть в роботу повідомлення.

Що таке мережа і2р?

I2P - це анонімна, самоорганізована розподілена мережа Network database, яка надає простий транспортний механізм для анонімного і захищеного пересилання повідомлень один одному. У мережі I2P відсутні сервери, оскільки функцію передавачів/вузлів виконують інші користувачі, які підключені до мережі. Файли, передані отримувачу, будуть збережені безпосередньо на його комп’ютер без дублювання десь іще.