Матковський про роботу Горжія2019-05-28

Депутат місьради від БПП Матковський в репортажі, оплаченому управлінням освіти розповідає про заміну вікон фірмою депутата облради Горжія за кошти управляння освіти Полтави

Розгорнути

Генерали полтавських офшорів2017-12-26

Що спільного в Олександра Мамая з братами Ротенбергами і куди ідуть гроші з головного ринку Полтави?

Розгорнути

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА КОАЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ОГО. ПОЛТАВА» З ПРИВОДУ НАПАДУ НА СУДДЮ ЛАРИСУ ГОЛЬНИК2017-11-24

Громадські організації міста вимагають від місцевих правоохоронців дієвого розслідування, обіцяють слідкувати за його ходом і готують акцію з метою припинити свавілля в Октябрському районному суді, де працює суддя-викривачка Лариса Гольник.

Розгорнути

Програма лояльності від “Полтава-банк”: за що суддя Олександр Струков отримав нерухомість від банку2017-11-01

Коротко про те, чому голова Октябрського райсуду Олександр Струков отримав приміщення від “Полтава-банк”, а ви — ні.

Розгорнути

Чи вигідний громаді Сорочинський ярмарок?2017-08-03

Із 22 по 27 серпня в селі Великі Сорочинці на Полтавщині проходитиме традиційний Сорочинський ярмарок. За словами організаторів, масштаби дійства наступні: 1000 підприємств-учасників, 5 робочих сцен, три сотні журналістів, півмільйона відвідувачів, 30 закордонних делегацій.

Розгорнути

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ2017-06-27

Громадська організація “Редька” підтримує звернення ГО “Незалежна Асоціація Архітекторів” до Міністерства культури України. Ми закликаємо Міністерство та пана Міністра звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо пам’яток архітектури національного значення — будівлі Дворянського зібрання та будівлі Полтавського губернського земства (нині Полтавський краєзнавчий музей).

Розгорнути

Обшуки в стилі Управління СБУ в Полтавській області: захистити чи знищити український бізнес2017-06-09

Захист громадян та можливість вільно вести бізнес – запорука сильної економіки країни. Лише в умовах правової держави можна побудувати конкурентну і сильну країну. На жаль, описаний нижче кейс підриває довіру до правоохоронних органів та викликає питання правової захищеності громадян.

Розгорнути

Твоя байждужість провокує корупцію — відео2017-06-06

Ти знаєш, як міркує корупціонер? Він спокійний, бо безкарний. Йому байдуже на те, що в країні війна, йому байдуже, що ти не можеш дозволити собі нормальне лікування, освіту чи соціальний захист.
Ти мовчиш — він краде. Ти терпиш — він багатіє. Корупція — це ракова пухлина, яка отруює все суспільство, і вона ближча, ніж ти думаєш.
Ми запускаємо серію соціальних роликів, у яких ти побачиш, як і про що думають корупціонери та їхні діти.

P.S. Жоден корупціонер у відео не постраждав. Всі учасники — громадські активісти.

Розгорнути

Лайфхаки для контролю за вашими коштами2017-05-30

У кожного з нас є можливість контролювати витрати бюджетних коштів за допомогою онлайн-ресурсів, відкритих даних, доступних кожному громадянину України. Ми вирішили розповісти, як без реєстрації та смс за допомогою комп’ютера з доступом до Інтернету ви можете слідкувати за тим, куди влада витрачає наші гроші

Розгорнути

Чого бояться корупціонери?2017-04-24

Лайфхаки від Лариси Гольник Інтерв’ю брала Інна Єщенко Корупція в Україні — тема настільки універсальна, що про неї можна сперечатися як на конференціях і форумах, так і на домашніх застіллях чи під час короткої поїздки в машині з таксистом. І при цьому в нас, українців, настільки легко виходить говорити про такі складні питання, що часом […]

Розгорнути