«Полтавська битва» Зеленського.2019-09-20

Незважаючи на оновлення влади по всій Україні, Полтавська область (одна з трьох, де не призначено Голову ОДА) лишається осторонь цих процесів. Тут зберігаються старі схеми і старі чиновники, які активно протидіють змінам. Всі керівники структурних підрозділів залишаються на місцях. НАБУ «успішно» провели обшуки у низки керівників Полтавської ОДА підозрюючи їх в мільйонних хабарах. Масштабна корупційна […]

Розгорнути

Кум голови Полтавської облради очолив ЄС Порошенка в парламенті2019-08-29

Нова Верховна Рада зібралася на своє перше засідання 29 серпня. Зокрема, на ній обрали голів фракцій. ЄС (екс-БПП-Солідарність) у парламенті очолили одразу 2 людини — Ірина Геращенко та Артур Герасимов, бізнес-партнер і кум голови Полтавської облради Олександра Біленького. Нова Верховна Рада зібралася на своє перше засідання 29 серпня. Зокрема, на ній обрали голів фракцій. ЄС […]

Розгорнути

Матковський про роботу Горжія2019-05-28

Депутат місьради від БПП Матковський в репортажі, оплаченому управлінням освіти розповідає про заміну вікон фірмою депутата облради Горжія за кошти управляння освіти Полтави

Розгорнути

Генерали полтавських офшорів2017-12-26

Що спільного в Олександра Мамая з братами Ротенбергами і куди ідуть гроші з головного ринку Полтави?

Розгорнути

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА КОАЛІЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ОГО. ПОЛТАВА» З ПРИВОДУ НАПАДУ НА СУДДЮ ЛАРИСУ ГОЛЬНИК2017-11-24

Громадські організації міста вимагають від місцевих правоохоронців дієвого розслідування, обіцяють слідкувати за його ходом і готують акцію з метою припинити свавілля в Октябрському районному суді, де працює суддя-викривачка Лариса Гольник.

Розгорнути

Програма лояльності від “Полтава-банк”: за що суддя Олександр Струков отримав нерухомість від банку2017-11-01

Коротко про те, чому голова Октябрського райсуду Олександр Струков отримав приміщення від “Полтава-банк”, а ви — ні.

Розгорнути

Чи вигідний громаді Сорочинський ярмарок?2017-08-03

Із 22 по 27 серпня в селі Великі Сорочинці на Полтавщині проходитиме традиційний Сорочинський ярмарок. За словами організаторів, масштаби дійства наступні: 1000 підприємств-учасників, 5 робочих сцен, три сотні журналістів, півмільйона відвідувачів, 30 закордонних делегацій.

Розгорнути

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ2017-06-27

Громадська організація “Редька” підтримує звернення ГО “Незалежна Асоціація Архітекторів” до Міністерства культури України. Ми закликаємо Міністерство та пана Міністра звернути увагу на ситуацію, що склалася навколо пам’яток архітектури національного значення — будівлі Дворянського зібрання та будівлі Полтавського губернського земства (нині Полтавський краєзнавчий музей).

Розгорнути

Обшуки в стилі Управління СБУ в Полтавській області: захистити чи знищити український бізнес2017-06-09

Захист громадян та можливість вільно вести бізнес – запорука сильної економіки країни. Лише в умовах правової держави можна побудувати конкурентну і сильну країну. На жаль, описаний нижче кейс підриває довіру до правоохоронних органів та викликає питання правової захищеності громадян.

Розгорнути

Твоя байждужість провокує корупцію — відео2017-06-06

Ти знаєш, як міркує корупціонер? Він спокійний, бо безкарний. Йому байдуже на те, що в країні війна, йому байдуже, що ти не можеш дозволити собі нормальне лікування, освіту чи соціальний захист.
Ти мовчиш — він краде. Ти терпиш — він багатіє. Корупція — це ракова пухлина, яка отруює все суспільство, і вона ближча, ніж ти думаєш.
Ми запускаємо серію соціальних роликів, у яких ти побачиш, як і про що думають корупціонери та їхні діти.

P.S. Жоден корупціонер у відео не постраждав. Всі учасники — громадські активісти.

Розгорнути