Твоя байждужість провокує корупцію — відео


Ти знаєш, як міркує корупціонер? Він спокійний, бо безкарний. Йому байдуже на те, що в країні війна, йому байдуже, що ти не можеш дозволити собі нормальне лікування, освіту чи соціальний захист.
Ти мовчиш — він краде. Ти терпиш — він багатіє. Корупція — це ракова пухлина, яка отруює все суспільство, і вона ближча, ніж ти думаєш.
Ми запускаємо серію соціальних роликів, у яких ти побачиш, як і про що думають корупціонери та їхні діти.

P.S. Жоден корупціонер у відео не постраждав. Всі учасники — громадські активісти.


Admin 2017-06-06

 


2 комментариев

 1. Світлана

  Я не дивилася роликів, але в мене питання до авторів: що конкретно ви пропонуєте робити небайдужим ? Поки люди не організується у громадянські організації, нічого реально вони зробити не зможуть. Поки реальні громадські організації не об’єднаються навколо спільних тем та інтересів в асоціації чи ще якось( навіть у партії з певною ідеологічною платформою) і не отримають підтримку ( у тому числі і фінансову) від європейських країн, їх організацій , то також мало що зможуть зробити. Кожен член ГО- на вагу золота, бо це свідомі і небайдужі люди, які у міру можливостей можуть допомогати за ідею, а не за гроші. І списки цих людей мають бути у всіх організацій, а також докази активності кожного члена. Тільки так можна побудувати нормальне суспільство…

  • Admin

   Пані Світлано,
   мета роликів — донести до населення той факт, що корупціонери живуть серед нас, користуються суспільними благами за рахунок бюджетних грошей. І це стосується кожного. Громада — це той рушій, який може і повинен контролювати реформи, впливати на владу. Тільки тоді, коли люди нарешті перестануть гролосувати за корупціонерів, почнуться зміни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *